Now reading: Job offer: MIDPOINT hledá produkční/ho

News

Job offer: MIDPOINT hledá produkční/ho

Hledáte novou práci, nové výzvy, nové zkušenosti, nové obzory
a nové přátele? Chtěli byste se stát součástí našeho energického týmu a podílet se na organizaci běhu našich workshopů i našeho officu?
Právě teď hledáme produkční/ho, tak neváhejte poslat vaše CV a motivační dopis do 30. května!

Pracovní náplň:

  • příprava, realizace a postprodukce workshopů a dalších modulů projektu MIDPOINT,
  • vyhledání vhodných lokací pro konání workshopů/modulů dle zadání a následná komunikace s provozovateli zařízení a dodavateli dílčích služeb,
  • zajištění dopravy, ubytování a stravování pro pedagogy, účastníky a další osoby účastnící se akcí,
  • guest service pedagogů, účastníků a dalších osob během workshopů/modulů,
  • zajištění výukových prostor pro konání workshopů/modulů vč. odpovídajícího technického vybavení,
  • spolupráce při přípravě propagačních a výukových materiálů, vč. zajištění překladů,
  • spolupráce na propagaci programu,
  • správa webových stránek a databází,
  • příprava podkladů souvisejících s organizací a vyúčtováním workshopů,
  • administrativa a office management,
  • komunikace s účastníky a absolventy workshopů/modulů a monitoring vývoje projektů předchozích ročníků.

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Základní znalost technického zajištění workshopů/konferencí (projekce, technická vybavenost lokací)
  • Výborná komunikace a kvalitní písemný projev: český a anglický jazyk (pracovní jazyky)
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, systematičnost, předvídavost, konstruktivní přístup, schopnost zvládání nenadálých situací s úsměvem na tváři
  • Otevřenost učit se novým dovednostem
  • Znalost oboru výhodou
  • Praxe v oboru vítána
  • Řidičský průkaz vítán

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce (ŽL) v rozsahu celého úvazku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost cestovat a potkat se s osobnostmi filmové a televizní tvorby
  • Seznámení se s dynamicky rozvíjející se kreativní oblastí
  • Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy

 Nástup:

  • Ihned (červen 2022)

 Pro zájemce:

  • Životopis s fotografií, motivační dopis a informaci o Vašem možném termínu nástupu zašlete do pondělí 30. května 2022 na e-mail office@midpoint-institute.eu.

May 11, 2022